Труба мідна тверда Sanco 28мм x 1мм (5м)

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімальне замовлення труби: 2.5 метри
Мідна труба KME Sanco універсальна в застосуванні і може бути використана у всіх видах трубопроводів всередині будівель. Виготовлена жорсткому виконанні. Трубка не містить елементи, такі як барвники, добавки, стабілізатори, пластифікатори і дефлокулянтів, які можуть бути присутніми в альтернативних матеріалах отриманих нафтопродуктів.
SANCO® забезпечує більш високу якість, ніж це потрібно за правилами і стандартам, і тому пропонує набагато більш високу продуктивність по відношенню до мідних трубах інших виробників.
Переваги
- Немає старіння матеріалу.
- Швидкий і надійний монтаж.
- Не розм'якшується при високих температурах.
- Виготовлена з 99,9% високоякісної міді.
- Сумісність з фітингами різних виробників.
- Виготовлена відповідно до європейського стандарту DIN EN 1057.
- Широкий спектр застосування - опалення, водопостачання, кондиціонування, газопостачання.
- Газонепронікність, діфузійна стійкість до кисню, захист від ультрафіолетових променів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanco |
| Страна производитель | Германия |
| Вид трубы | Бесшовная |
| Внутренний диаметр | 26 мм |
| Наружный диаметр | 28 мм |
| Сечение трубы | Круглое |
| Толщина стенки трубы | 1 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Способ соединения | Пайка, Сварка |
- Цена: 590 ₴/м

